6/3/2020 : NOTICE: Ordering is temporarily disabled [Read More]

Featured Items

  • Box, Medium - Veggie
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Box, Small (Carova) - Veggie
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Box, Medium - Fruit
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Box, Small (Carova) - Fruit
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Box - Half / Half (Combo)
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $30.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Subscription : Box, Medium - Veggie (13 boxes : Weekly)
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    $325.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie Bucks - Food Assistance
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    $1.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mexi-Cali Box
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Subscription : Box, Medium - Fruit (13 boxes : Weekly)
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    $325.00
    Unit price
    per 
    Sold out

Spring Favorites

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Staples

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Summer Favorites

  • Tomato - Red Slicing (by weight)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato - Roma (by the pound)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    $1.75
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato - Roma (by the box)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    $40.00
    Unit price
    per 
    Sold out

Fall Favorites

  • Tomato - Red Slicing (by weight)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out